Zdjęcie
15-03-2016

Dzień Informacyjny nt. Programu Horyzont 2020

Biuro Regionalne Województwa Śląskiego w Brukseli zaprasza na dzień informacyjny na temat programu europejskiego „Horyzont 2020 – Bezpieczna, czysta i efektywna energia”.

Biuro Regionalne Województwa Śląskiego w Brukseli oraz Regionalny Punkt Kontaktowy Politechniki Śląskiej zapraszają na dzień informacyjny na temat programu europejskiego „Horyzont 2020 – Bezpieczna, czysta i efektywna energia”.

Będzie to doskonała okazja, aby nie tylko zapoznać się z możliwościami, które niesie ze sobą program Horyzont 2020, ale także rozwiać wątpliwości i trudności, które możemy napotkać przy składaniu wniosków aplikacyjnych.

Jednym z prelegentów będzie przedstawiciel Komisji Europejskiej, Pani Agata Kotkowska, Executive Agency for SME (EASME), Unit B.1 Energy.

Seminarium  skierowane jest do wszystkich  podmiotów działających w obszarze energii, zwłaszcza poprawy efektywności energetycznej oraz przeciwdziałania zmianom klimatycznym.

Spotkanie  odbędzie się w dniu 6 kwietnia 2016 r. w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej, ul. Konarskiego 18 B, 44-100 Gliwice, Aula B, w godzinach 9:00 do 12:30. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednakże niezbędna jest rejestracja.

Rejestracja na spotkanie odbywa się tylko poprzez stronę internetową

Zgłoszenia będą przyjmowane do 31.03.2016.

Program spotkania znajdą Państwo w załączniku.

Zapraszamy serdecznie!!!


Tematy aktualności: wszystkiez Brukseliz regionu

Wrzesień 2017
Pn Wt Śr Cz Pi So Ni
       
 
Prezydencja maltańska w Radzie Unii Europejskie
Dom Polski Południowej w Brukseli
RPK Politechnika Śląska
Silesia Fast Forward
streszczenie prawodawstwa UE
Śląskie Pozytywna Energia
Invest in Silesia
Cyfrowy System Informacji Turystycznej
Śląskie Centrum Obsługi Inwestora

Biuro Regionalne Województwa Śląskiego w Brukseli
Rue du Luxembourg, 3, 3rd floor, 1000 Bruksela e-mail: brws.bruksela@silesia-region.pl