Województwo Śląskie

Małe granty

Małe granty z dnia 22 czerwca 2016

oferta Górniczego Klubu Sportowego „Czarni” Bytom w Bytomiu realizację zadania publicznego pn. „Memoriał Józefa Wiśniewskiego – Otwarty Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych w Judo rozegrany z okazji Jubileuszu 50-lecia bytomskiego judo”

Małe granty z dnia 22 czerwca 2016

oferta Rugby Klub „Koliber” Sosnowiec z siedzibą w Sosnowcu na realizację zadania publicznego pn. „XXV Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzieży im. Feliksa Mikiciuka”

Małe granty z dnia 8 czerwca 2016

oferta Miejskiego Klubu Sportowego „Pogoń Ruda Śląska” w Rudzie Śląskiej na realizację zadania publicznego pn. „Wiosenny Finał Ligi Żaków 2016”

Małe granty z dnia 6 czerwca 2016

Oferta Stowarzyszenia PERSONA na rzecz Promocji i Ochrony Zdrowia Psychicznego w Raciborzu , na realizację zadania publicznego Województwa Śląskiego w trybie pozakonkursowym pn.: Promocja Zdrowia psychicznego dla seniorów.

Małe granty z dnia 3 czerwca 2016

Oferta Stowarzyszenia Inicjatywy Kulturalno Sportowej w Katowicach przy ul. Dzięciołów 17 na realizację zadania publicznego pn. „9 Edycja Wydarzenia Motoryzacyjnego PN ILOVERALLY”.

Małe granty z dnia 25 maja 2016

Oferta Klubu Sportowego „Górnik” Bytom na realizację zadania publicznego pn. „Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek - do 14 lat”

Małe granty z dnia 25 maja 2016

Oferta Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach na realizację zadania publicznego pn. „Klubowe Mistrzostwa Polski Juniorek w piłce nożnej”

Małe granty z dnia 25 maja 2016

Oferta Stowarzyszenia AMICUS (42-700 Lubliniec ul. Piłsudskiego 8) pn. Dzień solidarności z osobami chorymi na schizofrenię – otwarte drzwi w środowiskowym domu samopomocy w Lublińcu.

Małe granty z dnia 20 maja 2016

Oferta Skoczowskiego Stowarzyszenia Głuchych (43-430 Skoczów ul. Mickiewicza 3) pn. Jestem głuchy ale kocham życie.

Małe granty z dnia 19 maja 2016

Oferta Stowarzyszenia Rodzin Osób Niepełnosprawnych „Nadzieja” z Rudy Śląskiej , na realizację zadania publicznego Województwa Śląskiego w trybie pozakonkursowym pn.: Wyjazd szkoleniowy „Dbaj o zdrowie” dla osób niepełnosprawnych z dysfunkcjami psychicznymi i ich rodzin.

Zobacz aktualności

wszystkieedukacjaekologiafinansefundusze europejskiegospodarkainfrastrukturainwestycjekomunikacjakulturapolityka społecznapromocjarolnictworynek pracysejmiksportspotkania uroczystościstrategia rozwojuturystykazagospodarowanie przestrzennezagranicazarządzdrowie